FN409-13-02 Schaffner
FN409%2520e%25205.pdf
Виробник: Schaffner
Single Phase EMC/EMI Line Filter 13A 75VAC Three Stage PC Pins Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 75VAC 13A TH, Packaging: Tray, Inductance: 80µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: SEMKO, UR, Voltage - Rated DC: 75V, Current: 13 A.
Інші пропозиції FN409-13-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN409-13-02 FN409-13-02 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN409.pdf Description: LINE FILTER 75VAC 13A TH
Packaging: Tray
Inductance: 80µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pins
Applications: General Purpose
Approval Agency: SEMKO, UR
Voltage - Rated DC: 75V
Current: 13 A