Продукція > SCHAFFNER > FN409-6.5-02
FN409-6.5-02
FN409-6.5-02 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN409-3001147.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 6.5A PCB MOUNT
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 75VAC 6.5A TH, Packaging: Tray, Inductance: 500µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: SEMKO, UR, Voltage - Rated AC: 75V, Part Status: Active, Current: 6.5 A.
Інші пропозиції FN409-6.5-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN409-6.5-02 Виробник : Schaffner FN409.pdf Фильтр сетевой 6.5A 75V PCB Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FN409-6.5-02 FN409-6.5-02 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN409.pdf Description: LINE FILTER 75VAC 6.5A TH
Packaging: Tray
Inductance: 500µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: PC Pins
Applications: General Purpose
Approval Agency: SEMKO, UR
Voltage - Rated AC: 75V
Part Status: Active
Current: 6.5 A