Продукція > SCHAFFNER > FN5020-25-33
FN5020-25-33 Schaffner
Виробник: Schaffner
Power Line Filters SINE WAVE OUTPUT 25A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: Regenerative Motor Drive, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 25 A.
Інші пропозиції FN5020-25-33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5020-25-33 FN5020-25-33 Виробник : Schaffner bf5396eefeb_fn_5020_data_sheet_en_us__1539265430_fn_5020.pdf Sinusoidal Output Filter Sine Wave 6kHz to 15kHz 25A 500VAC
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FN5020-25-33 Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: Regenerative Motor Drive
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 25 A