FN5030-75-35
FN5030-75-35 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 75 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 75 A.
Інші пропозиції FN5030-75-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN5030-75-35 FN5030-75-35 Виробник : Schaffner bf539700f1f_fn_5030_data_sheet_en_us__1539265431_fn_5030.pdf Sinusoidal Output Filter Sine Wave 6kHz to 15kHz 75A 500VAC
товару немає в наявності
FN5030-75-35 Виробник : Schaffner Power Line Filters 75A ADD-ON SINE WAVE ADD-ON SINE WAVE