FN612-30/10
FN612-30/10 Schaffner
fn612.pdf
Виробник: Schaffner
Фильтр сетевой Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASSIS, Packaging: Tray, Inductance: 610µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (8-32), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 30 A.
Інші пропозиції FN612-30/10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN612-30-10 FN612-30-10 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN612%20Series.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASSIS
Packaging: Tray
Inductance: 610µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (8-32)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 30 A