Продукція > SCHAFFNER > FN7510-10-M3
FN7510-10-M3
FN7510-10-M3 Schaffner
fn751x.pdf
Виробник: Schaffner
Cap Feed Through 0.0022uF 1000VDC/300VAC 20% Screw 100°C
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 1KV AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.663" Dia x 2.244" L (16.85mm x 57.00mm), Thread Size: M10x1, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, DC Resistance (DCR) (Max): 0.8mOhm (Typ), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7510-10-M3 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN751X-1510371.pdf EMI Feedthrough Filters 10A TERMINAL 0.5Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN7510-10-M3 FN7510-10-M3
Додати до обраних Обраний товар
FN751X.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
FN7510-10-M3 FN7510-10-M3 Виробник : Schaffner fn751x.pdf Cap Feed Through 0.0022uF 1000VDC/300VAC 20% Screw 100°C
товару немає в наявності
FN7510-10-M3 FN7510-10-M3 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN751X.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 1KV AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.663" Dia x 2.244" L (16.85mm x 57.00mm)
Thread Size: M10x1
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
DC Resistance (DCR) (Max): 0.8mOhm (Typ)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Current: 10 A