FN7510-16-M4
FN7510-16-M4 TE Connectivity Schaffner
FN751X.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 1KV AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.864" Dia x 2.480" L (21.95mm x 63.00mm)
Thread Size: M12x1
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
DC Resistance (DCR) (Max): 0.5mOhm (Typ)
Capacitance: 4700 pF
Current: 16 A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 1KV AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.864" Dia x 2.480" L (21.95mm x 63.00mm), Thread Size: M12x1, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, DC Resistance (DCR) (Max): 0.5mOhm (Typ), Capacitance: 4700 pF, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7510-16-M4 FN7510-16-M4 Виробник : Schaffner fn751x.pdf Cap Feed Through 0.0047uF 1000VDC/300VAC 20% Screw 100°C
на замовлення 15 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FN7510-16-M4 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN751X-1510371.pdf EMI Feedthrough Filters 16A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 27 шт: