FN7512-63-M6
FN7512-63-M6 Schaffner EMC Inc.
FN751X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 1KV AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.984" Dia x 3.780" L (25.00mm x 96.00mm)
Thread Size: M16x1
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y2
DC Resistance (DCR) (Max): 0.3mOhm (Typ)
Capacitance: 0.1 µF
Current: 63 A
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 1KV AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.984" Dia x 3.780" L (25.00mm x 96.00mm), Thread Size: M16x1, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y2, DC Resistance (DCR) (Max): 0.3mOhm (Typ), Capacitance: 0.1 µF, Current: 63 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7512-63-M6 FN7512-63-M6 Виробник : Schaffner fn751x.pdf Cap Feed Through 0.1uF 1000VDC/300VAC 20% Screw 100°C
на замовлення 82 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FN7512-63-M6 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN751X-1510371.pdf EMI Feedthrough Filters 63A TERMINAL 2.5Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 38 шт: