Продукція > SCHAFFNER > FN7560-100-M8
FN7560-100-M8
FN7560-100-M8 Schaffner
schaffner_datasheet_fn756x-3001088.pdf
Виробник: Schaffner
Cap Feed Through 0.047uF 650VDC/130VAC 20% Screw Terminal 100°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FN7560-100-M8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7560-100-M8 Виробник : Schaffner schaffner_fn756x-1201887.pdf EMI Feedthrough Filters 100A TERMINAL 5Nm DC Feed Thru Filters