FN7563-100-M8
FN7563-100-M8 Schaffner EMC Inc.
FN756X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 650V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.496" Dia x 5.236" L (38.00mm x 133.00mm)
Thread Size: M24x2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y4
DC Resistance (DCR) (Max): 0.25mOhm (Typ)
Capacitance: 1 µF
Current: 100 A
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 650V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 650V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.496" Dia x 5.236" L (38.00mm x 133.00mm), Thread Size: M24x2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y4, DC Resistance (DCR) (Max): 0.25mOhm (Typ), Capacitance: 1 µF, Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7563-100-M8 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN756X-3001088.pdf EMI Feedthrough Filters 100A TERMINAL 5Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 10 шт:
термін постачання 237-246 дні (днів)
Кількість Ціна
FN7563-100-M8 FN7563-100-M8 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn756x-3001088.pdf Cap Feed Through 1uF 650VDC/130VAC 20% Screw 100°C