FN7563-32-M4
FN7563-32-M4 Schaffner EMC Inc.
FN756X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 650V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 1.260" Dia x 3.228" L (32.00mm x 82.00mm)
Thread Size: M20x1
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Ratings: Y4
DC Resistance (DCR) (Max): 0.63mOhm (Typ)
Capacitance: 0.47 µF
Current: 32 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 650V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 650V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 1.260" Dia x 3.228" L (32.00mm x 82.00mm), Thread Size: M20x1, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Ratings: Y4, DC Resistance (DCR) (Max): 0.63mOhm (Typ), Capacitance: 0.47 µF, Current: 32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7563-32-M4 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN756X-3001088.pdf EMI Feedthrough Filters 32A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN7563-32-M4 FN7563-32-M4 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn756x-3001088.pdf Cap Feed Through 0.47uF 650VDC/130VAC 20% Screw 100°C