Продукція > SCHAFFNER > FN7661-10-M3
FN7661-10-M3 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN766X-1510395.pdf
Виробник: Schaffner
EMI Feedthrough Filters 10A TERMINAL 0.5Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 70NH/0.1UF BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.787" Dia x 3.071" L (20.00mm x 78.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 70nH, C = 0.1µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.0012, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN7661-10-M3
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.787" Dia x 3.071" L (20.00mm x 78.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 70nH, C = 0.1µF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.0012
Number of Channels: 1
Current: 10 A