FN7661-32-M4
FN7661-32-M4 Schaffner EMC Inc.
FN766X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER LC(PI) 70NH/0.1UF BOLT
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 130V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.874" L (20.00mm x 73.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Values: L = 70nH, C = 0.1µF
Technology: LC (Pi)
Resistance - Channel (Ohms): 0.0007
Number of Channels: 1
Current: 32 A
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 70NH/0.1UF BOLT, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 130V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.874" L (20.00mm x 73.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Values: L = 70nH, C = 0.1µF, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Resistance - Channel (Ohms): 0.0007, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN7661-32-M4 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN766X-1510395.pdf EMI Feedthrough Filters 32A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN7661-32-M4 FN7661-32-M4 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 08EF5839F81DBF12C27A549FA2E7B10703DA94E0A31144F2DEA9377BA3E924BF.pdf EMI Feedthrough Filters 32A TERMINAL 1.2Nm FEED-THROUGH FILTERS