Продукція > SCHAFFNER > FN9222B-12-06
FN9222B-12-06
FN9222B-12-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9222-1949656.pdf
Виробник: Schaffner
AC Power Entry Modules IEC INLET 12A FILTER MED PERFORM
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Tray, Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 12A.
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C14
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 12A
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN9222B-12-06 FN9222B-12-06 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn9222.pdf Power Entry Module Filtered M 3 POS 250VAC 12A ST 1 Port
на замовлення 970 шт:
Мінімальне замовлення: 20
товару немає в наявності