FN9222R-20-06
FN9222R-20-06 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Packaging: Tray
Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.70mm x 27.00mm
Connector Style: IEC 320-C20
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 765 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9222R-20-06 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C20, Universell, 20 A, 250 VAC, tariffCode: 85363030, rohsCompliant: YES, Schaltertyp: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sicherungsgröße: -, Steckverbindermontage: Flanschmontage, IP-Schutzart: IP40, usEccn: EAR99, Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Universell, Nennstrom: 20A, euEccn: NLR, Steckverbinder: IEC C20, Sicherungshalter: -, Produktpalette: FN 9222 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 250VAC, Steckverbinderanschlüsse: Steckanschluss.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9222R-20-06 FN9222R-20-06 Виробник : TE Connectivity / Schaffner E609FA5CB25EDF94B7D2FE765172606A49E3E77F9E01AC6F41613DD48C6A54C4.pdf AC Power Entry Modules COMPACT RESISTOR 20A
на замовлення 837 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN9222R-20-06 FN9222R-20-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9222-1949656.pdf AC Power Entry Modules COMPACT RESISTOR 20A
на замовлення 297 шт:
FN9222R-20-06 FN9222R-20-06 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 2340384.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9222R-20-06 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C20, Universell, 20 A, 250 VAC
tariffCode: 85363030
rohsCompliant: YES
Schaltertyp: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße: -
Steckverbindermontage: Flanschmontage
IP-Schutzart: IP40
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Universell
Nennstrom: 20A
euEccn: NLR
Steckverbinder: IEC C20
Sicherungshalter: -
Produktpalette: FN 9222 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 250VAC