FN9226-1-02
FN9226-1-02 TE Connectivity Schaffner
FN9226.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 3
Termination: Solder
Approval Agency: CSA, ENEC, SEMKO, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.224" (5.70mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.40mm x 22.60mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 1A
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9226-1-02 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C14, Universell, 1 A, 250 VAC, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Schaltertyp: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sicherungsgröße: -, isCanonical: Y, Steckverbindermontage: Leiterplattenmontage, IP-Schutzart: IP40, usEccn: EAR99, Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Universell, Nennstrom: 1A, euEccn: NLR, Steckverbinder: IEC C14, Sicherungshalter: -, Produktpalette: FN 9226, productTraceability: No, Nennspannung: 250VAC, Steckverbinderanschlüsse: Durchsteckmontage, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9226-1-02 FN9226-1-02 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9226-2488974.pdf AC Power Entry Modules 1A PCB MOUNT W/EARTH LINE CHOKE
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN9226-1-02 FN9226-1-02 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 1852937.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9226-1-02 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C14, Universell, 1 A, 250 VAC
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Schaltertyp: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße: -
isCanonical: Y
Steckverbindermontage: Leiterplattenmontage
IP-Schutzart: IP40
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Universell
Nennstrom: 1A
euEccn: NLR
Steckverbinder: IEC C14
Sicherungshalter: -
Produktpalette: FN 9226
productTraceability: No
Nennspannung: 250VAC