FN9226-1-06
FN9226-1-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9226-2488974.pdf
Виробник: Schaffner
AC Power Entry Modules 1A PCB MOUNT
на замовлення 357 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Right Angle, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, ENEC, SEMKO, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.40mm x 22.60mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 1A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange, Right Angle
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, ENEC, SEMKO, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.40mm x 22.60mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 1A