FN9244B-10-06
FN9244B-10-06 Schaffner EMC Inc.
FN9244E.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Packaging: Tray
Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 175 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Tray, Features: Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9244B-10-06 FN9244B-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9244-1730568.pdf AC Power Entry Modules 10A HI-PERFORM MED IEC INLET FILTER
на замовлення 224 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN9244B-10-06 FN9244B-10-06 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 2616123.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9244B-10-06 - Gerätesteckverbindermodul mit Filter, IEC C14, Medizin, 10 A, 250 VAC
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Schaltertyp: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße: -
Steckverbindermontage: Einrast-, Flanschmontage
IP-Schutzart: IP40
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Medizin
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Steckverbinder: IEC C14
Sicherungshalter: -
Produktpalette: FN 9244
productTraceability: No
Nennspannung: 250VAC