FN9246-10-06
FN9246-10-06 TE Connectivity Schaffner
fn-9246-high-performance-iec-inlet-filter
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 3mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Lighting
Approval Agency: CSA, SEMKO, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
на замовлення 585 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 3mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Lighting, Approval Agency: CSA, SEMKO, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9246-10-06 FN9246-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9246-3000993.pdf AC Power Entry Modules 10A FASTON IEC INLET W/EARTH LINE CHOKE