FN9255-20-07
FN9255-20-07 Schaffner EMC Inc.
FN9255.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Features: Front Side Mount
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Number of Positions: 3
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.90mm x 27.10mm
Connector Style: IEC 320-C20
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE, Features: Front Side Mount, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.90mm x 27.10mm, Connector Style: IEC 320-C20, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9255-20-07 FN9255-20-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9255-3000977.pdf AC Power Entry Modules 20A IEC C20 Wire Leads
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN9255-20-07 Виробник : TE CONNECTIVITY / PARTNER STOCK 2707653.pdf Description: TE CONNECTIVITY / PARTNER STOCK - FN9255-20-07 - MAINS POWER CONNECTOR, 20A, 250VAC,