FN9266B-10-06
FN9266B-10-06 TE Connectivity Schaffner
FN9266.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.00mm x 33.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Switch Features: Switch On-Off
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9266B-10-06 - IEC FILTER, MEDICAL, 1.15MH, 10A, 250VAC, tariffCode: 85366990, Schaltertyp: 2-Pole Switch, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sicherungsgröße: -, Steckverbindermontage: Snap-In, Flange Mount, IP-Schutzart: IP40, usEccn: EAR99, Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Medical, Nennstrom: 10A, euEccn: NLR, Sicherungshalter: -, Steckverbindertyp: IEC C14, Produktpalette: FN 9266 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250VAC, Steckverbinderanschlüsse: Quick Connect, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Інші пропозиції FN9266B-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9266B-10-06 FN9266B-10-06 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY FN9266.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9266B-10-06 - IEC FILTER, MEDICAL, 1.15MH, 10A, 250VAC
tariffCode: 85366990
Schaltertyp: 2-Pole Switch
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sicherungsgröße: -
Steckverbindermontage: Snap-In, Flange Mount
IP-Schutzart: IP40
usEccn: EAR99
Anwendungen des Gerätestecker-Kombielements: Medical
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Sicherungshalter: -
Steckverbindertyp: IEC C14
Produktpalette: FN 9266 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250VAC
Steckverbinderanschlüsse: Quick Connect
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1 шт:
FN9266B-10-06 FN9266B-10-06 Виробник : TE Connectivity / Schaffner FN9266.pdf AC Power Entry Modules 10A 1.15mH 250VAC Medical