FN9274B-15-05
FN9274B-15-05 TE Connectivity Schaffner
FN9274.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C18 PANEL QC
Features: Front Side Mount
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 2
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 15A
на замовлення 49 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C18 PANEL QC, Features: Front Side Mount, Packaging: Box, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 2, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C18, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 15A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9274B-15-05 FN9274B-15-05 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY FN9274.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN9274B-15-05 - IEC-Leistungssteckverbinder, Kaltgerätestecker (IEC 60320 C18), 15 A, 250 VAC, Steckanschluss
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Steckanschluss
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 15A
Gerätesteckverbinder (IEC): Kaltgerätestecker (IEC 60320 C18)
Nennspannung: 250VAC
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Steckverbindermontage: Flanschmontage
Produktpalette: FN9274
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
FN9274B-15-05 FN9274B-15-05 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9274-3001098.pdf AC Power Entry Modules 15A 0.4mH 0.22uF Fast-on Frnt Mnt Med