FO5HSCBE25.0-T1
FO5HSCBE25.0-T1 FOX ELECTRONICS
FO5HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: FOX ELECTRONICS
Description: FOX ELECTRONICS - FO5HSCBE25.0-T1 - Oszillator, 25MHz, HCMOS, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3V, Produktreihe FO5HS
tariffCode: 85416000
Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 50ppm
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -10°C
euEccn: NLR
Produktpalette: FO5HS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FOX ELECTRONICS - FO5HSCBE25.0-T1 - Oszillator, 25MHz, HCMOS, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3V, Produktreihe FO5HS, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 25MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 50ppm, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -10°C, euEccn: NLR, Produktpalette: FO5HS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FO5HSCBE25.0-T1 FO5HSCBE25.0-T1 Виробник : Fox Electronics FO5HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
FO5HSCBE25.0-T1 FO5HSCBE25.0-T1 Виробник : FOX ELECTRONICS FO5HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: FOX ELECTRONICS - FO5HSCBE25.0-T1 - Oszillator, 25MHz, HCMOS, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3V, Produktreihe FO5HS
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 25MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Produktpalette: FO5HS Series
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 995 шт:
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Мінімальне замовлення: 3
FO5HSCBE25.0-T1 FO5HSCBE25.0-T1 Виробник : Fox / Abracon O5HS-1994738.pdf Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 25 MHz, 50.0 ppm, -10 To +70 C, 3.3V+-10%, HCMOS, 5 x 3.2 mm