FO7HHAAE50.0-T1
FO7HHAAE50.0-T1 Fox Electronics
FO7HH.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: OSC XO 50MHZ 5V HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OSC XO 50MHZ 5V HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FO7HHAAE50.0-T1 FO7HHAAE50.0-T1 Виробник : Fox Electronics FO7HH.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: OSC XO 50MHZ 5V HCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 60mA
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz