Продукція > ABRACON > FO7HSCAE50.0-T1
FO7HSCAE50.0-T1
FO7HSCAE50.0-T1 ABRACON
FO7HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: ABRACON
Description: ABRACON - FO7HSCAE50.0-T1 - Oszillator, 50MHz, HCMOS, SMD, 7mm x 5mm, 3.3V, Produktreihe FO7HS
tariffCode: 85416000
Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 50MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 100ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -10°C
euEccn: NLR
Produktpalette: FO7HS Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ABRACON - FO7HSCAE50.0-T1 - Oszillator, 50MHz, HCMOS, SMD, 7mm x 5mm, 3.3V, Produktreihe FO7HS, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: HCMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 50MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 100ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -10°C, euEccn: NLR, Produktpalette: FO7HS Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 7mm x 5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FO7HSCAE50.0-T1 FO7HSCAE50.0-T1 Виробник : ABRACON FO7HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: ABRACON - FO7HSCAE50.0-T1 - Oszillator, 50MHz, HCMOS, SMD, 7mm x 5mm, 3.3V, Produktreihe FO7HS
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 50MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Produktpalette: FO7HS Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
FO7HSCAE50.0-T1 FO7HSCAE50.0-T1 Виробник : Fox Electronics FO7HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
Мінімальне замовлення: 2
FO7HSCAE50.0-T1 FO7HSCAE50.0-T1 Виробник : ABRACON FO7HS-2580891.pdf Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 50 MHz, 100.0 ppm, -10 To +70 C, 3.3V+-10%, HCMOS, 7 x 5 mm
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Frequency: 50 MHz