FO7HSCBE25.0-T1
FO7HSCBE25.0-T1 Fox Electronics
FO7HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 15mA, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FO7HSCBE25.0-T1 FO7HSCBE25.0-T1 Виробник : Fox Electronics FO7HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FO7HSCBE25.0-T1 Виробник : Fox / Abracon FO7HS-2580891.pdf Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 25 MHz, 50.0 ppm, -10 To +70 C, 3.3V+-10%, HCMOS, 7 x 5 mm