FOD3150A
FOD3150A ON Semiconductor
fod3150a-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
High Noise Immunity, 2.5 A Output Current, Gate Drive Optocoupler
на замовлення 75889 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 289
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.5V, Current - Peak Output: 3A, Technology: Optical Coupling, Current - Output High, Low: 2A, 2A, Voltage - Isolation: 5000Vrms, Approval Agency: UL, Supplier Device Package: 8-PDIP, Rise / Fall Time (Typ): 60ns, 60ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 20kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 500ns, 500ns, Pulse Width Distortion (Max): 300ns, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA, Voltage - Output Supply: 15V ~ 30V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FOD3150A FOD3150A Виробник : onsemi fod3150a-d.pdf Description: OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.5V
Current - Peak Output: 3A
Technology: Optical Coupling
Current - Output High, Low: 2A, 2A
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Approval Agency: UL
Supplier Device Package: 8-PDIP
Rise / Fall Time (Typ): 60ns, 60ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 20kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 500ns, 500ns
Pulse Width Distortion (Max): 300ns
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA
Voltage - Output Supply: 15V ~ 30V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FOD3150A Виробник : onsemi fod3150a-d.pdf Logic Output Opto-couplers 8PW 2.5A GD DIP
на замовлення 811 шт:
Мінімальне замовлення: 3
FOD3150A FOD3150A Виробник : ON Semiconductor fod3150a-d.pdf High Noise Immunity, 2.5 A Output Current, Gate Drive Optocoupler