FOD817A300
FOD817A300
fod814-d.pdf
Код товару: 115552
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Оптрони (оптопари)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 8000 шт:
Кількість Ціна
Кількість Ціна
FOD817A300 FOD817A300 Виробник : onsemi fod814-d.pdf Description: OPTOISOLATOR 5KV 1CH TRANS 4-DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.2V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 50mA
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Current Transfer Ratio (Min): 80% @ 5mA
Vce Saturation (Max): 200mV
Current Transfer Ratio (Max): 160% @ 5mA
Supplier Device Package: 4-DIP
Voltage - Output (Max): 70V
Rise / Fall Time (Typ): 4µs, 3µs
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA
Мінімальне замовлення: 13
Мінімальне замовлення: 13
FOD817A300 FOD817A300 Виробник : ONSEMI 2299543.pdf Description: ONSEMI - FOD817A300 - Optokoppler, Transistorausgang, 1 Kanal, DIP, 4 Pin(s), 50 mA, 5 kV, 80 %
tariffCode: 85414900
rohsCompliant: YES
Anzahl der Kanäle: 1 Kanal
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
CTR, min.: 80%
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 5kV
Durchlassstrom If, max.: 50mA
euEccn: NLR
Kollektor-Emitter-Spannung V(br)ceo: 70V
Bauform - Optokoppler: DIP
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 28
товару немає в наявності
FOD817A300 Виробник : ONS/FAI fod814-d.pdf DIP-4, CTR=80...160%, If=50mA, Viso=5kV, -55...+110C Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт
FOD817A300 FOD817A300 Виробник : ONSEMI FOD817A300.pdf Category: Optocouplers - analog output
Description: Optocoupler; THT; Ch: 1; OUT: transistor; Uinsul: 5kV; Uce: 70V; DIP4
Type of optocoupler: optocoupler
Mounting: THT
Number of channels: 1
Kind of output: transistor
Insulation voltage: 5kV
CTR@If: 80-160%@5mA
Collector-emitter voltage: 70V