FP0100N8-G
FP0100N8-G Microchip Technology
FP0100-Fault-Protection-Switch-with-Current-Foldback-Data-Sheet-DS20005814.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC CURRENT SWITCH TO243AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-243AA
Sensing Method: High-Side
Mounting Type: Surface Mount
Function: Current Switch
Voltage - Input: 0V ~ 100V
Current - Output: 260mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Supplier Device Package: TO-243AA (SOT-89)
Part Status: Active
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC CURRENT SWITCH TO243AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-243AA, Sensing Method: High-Side, Mounting Type: Surface Mount, Function: Current Switch, Voltage - Input: 0V ~ 100V, Current - Output: 260mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Supplier Device Package: TO-243AA (SOT-89), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-243AA
Sensing Method: High-Side
Mounting Type: Surface Mount
Function: Current Switch
Voltage - Input: 0V ~ 100V
Current - Output: 260mA