FPG66X0504J--
FPG66X0504J-- KYOCERA AVX Components
fpg.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.5uF 2000V PP 5% (55 X 59mm) Chassis Mount Plastic Cylindrical Can 85°C Bulk
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук