FR10515N0150JBK American Technical Ceramics
AVX-FR-Style.pdf
Виробник: American Technical Ceramics
Description: RES THIN FILM
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 150 Ohm 5% 60W ±150ppm/°C Flange Mount T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FR10515N0150JBK FR10515N0150JBK Виробник : KYOCERA AVX Components avxfrstyle.pdf Res Thin Film 150 Ohm 5% 60W ±150ppm/°C Flange Mount T/R