FR20DAD2
FR20DAD2 Diotec Semiconductor
fr20aad2.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Switching 200V 20A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 200V 20A TO263AB, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 350 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 960 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 200 V.
Інші пропозиції FR20DAD2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FR20DAD2 FR20DAD2 Виробник : Diotec Semiconductor fr20aad2.pdf Description: DIODE GEN PURP 200V 20A TO263AB
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 350 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 960 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 200 V
товару немає в наявності
FR20DAD2 FR20DAD2 Виробник : Diotec Semiconductor fr20aad2.pdf Rectifiers Diode, Fast, D2PAK, 200V, 20A, 150C