Продукція > FRA > FRA025-120F
FRA025-120F
Виробник:
Дивись серію FRVL, Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 0,25 А, струм спрацьовування 0,50 A, робоча напруга 120 B, Pb Free Radial pin
на замовлення 2685 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRA025-120F
Інші пропозиції FRA025-120F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRA025-120F Виробник : Fuzetec FUZETEC%20Catalog%202005%20May.pdf PolySwitch PTC 0,25 А 120 В(AC/DC) -40..+85, PBF Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт