Продукція > FRA > FRA050-120F
FRA050-120F
Виробник:
Дивись серію FRVL, Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 0,5 А, струм спрацьовування 1,00 A, робоча напруга 120 B, Pb Free Radial pin
на замовлення 508 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRA050-120F
Інші пропозиції FRA050-120F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRA050-120F
Код товару: 104412
Додати до обраних Обраний товар
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Самовідновлюючі (PolySwitch)
товару немає в наявності
FRA050-120F Виробник : Fuzetec FUZETEC%20Catalog%202005%20May.pdf PolySwitch PTC 0,5 А 120 В(AC/DC) -40..+85, PBF Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт