Продукція > FRA > FRA250-120F
FRA250-120F
Виробник:
Дивись серію FRVL, Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 2,50 А, струм спрацьовування 5,00 A, робоча напруга 120 B, Pb Free Radial pin
на замовлення 125 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRA250-120F
Інші пропозиції FRA250-120F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRA250-120F Виробник : Fuzetec FUZETEC%20Catalog%202005%20May.pdf PolySwitch PTC 2,5 А 120 В(AC/DC) -40..+85, PBF Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт