FRH035080-A
Код товару: 32825
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRH035080-A FRH035080-A Виробник : FERROCORE frh03.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 85Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 35Ω; D: 8mm; FRH
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 85Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 35Ω
Core material: Ni-Zn ferromagnetic
A dimension: 3.5mm
Leads: axial
D dimension: 8mm
Manufacturer series: FRH
Inductor application: RF interference suppression
d dimension: 0.65mm
на замовлення 8845 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 81
FRH035080-A Виробник : FERROCORE Ферит: бусина; Імп.@ 100МГц: 85Ом; THT; Імп.@ 25МГц: 35Ом; D: 8мм Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт