Продукція > FUZETEC > FRH110-250VF
FRH110-250VF Fuzetec
FRHV_Fuzetec.pdf
Виробник: Fuzetec
Самовідновлюючий запобіжник вивідний, Umax, В = 100 dc, Розм = 6,8 х 9,9 х 6,0, Ic = 3, Ihold = 110 мА, Iспр. = 0,22, Pd, Вт = 1, Rпоч. = 5...16 Ом, Тексп, °C = -40...+85, Час спрац. = 2 с, Umax(AC) = 250 В,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус:
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 919 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Самовідновлюючий запобіжник вивідний, Umax, В = 100 dc, Розм = 6,8 х 9,9 х 6,0, Ic = 3, Ihold = 110 мА, Iспр. = 0,22, Pd, Вт = 1, Rпоч. = 5...16 Ом, Тексп, °C = -40...+85, Час спрац. = 2 с, Umax(AC) = 250 В,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус:, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRH110-250VF Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 0,11 A, струм спрацьовування 0,22 A, робоча напруга 60 B, Pb Free, аналог Raychem TR250, Littelfuse HVR250P110U. На заміну FRH110-250F. Radial pin