Продукція > FERROCORE > FRH14.2X28.5X7
FRH14.2X28.5X7
FRH14.2X28.5X7 FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 7mm; Øout: 14mm; FRH
Type of ferrite: sleeve
Length: 28.5mm
Internal diameter: 7mm
Outside diameter: 14mm
Core material: Ni-Zn ferromagnetic
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Manufacturer series: FRH
Dimensional tolerance: ±0.3mm
на замовлення 2732 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 7mm; Øout: 14mm; FRH, Type of ferrite: sleeve, Length: 28.5mm, Internal diameter: 7mm, Outside diameter: 14mm, Core material: Ni-Zn ferromagnetic, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Manufacturer series: FRH, Dimensional tolerance: ±0.3mm.
Інші пропозиції FRH14.2X28.5X7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRH14.2X28.5X7 Виробник : FERROCORE Ферит: циліндричний; Довж: 28,5мм; Oвнутр: 7мм; Oзовн: 14мм; FRH Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт