Продукція > FRH > FRH160-600F
FRH160-600F
Виробник:
Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 0,16 A, струм спрацьовування 0,32 A, робоча напруга 60 B, Pb Free, аналог Raychem TR600160 Radial pin
на замовлення 976 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRH160-600F
Інші пропозиції FRH160-600F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRH160-600F Виробник : Fuzetec FUZETEC%20Catalog%202005%20May.pdf PolySwitch PTC 160 мА 60 В -40..+85С, PBF аналог TR600-160 Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт