FRN25JR22
FRN25JR22 NEOHM - TE CONNECTIVITY
product-1-1625878-4.datasheet.pdf
Виробник: NEOHM - TE CONNECTIVITY
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - FRN25JR22 - Widerstand für Durchsteckmontage, 0.22 ohm, FRN Series, 250 mW, ± 5%, Axial bedrahtet, 250 V
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Keramik
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Schmelzbar
Widerstand: 0.22ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Temperaturkoeffizient: 350ppm/C
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: FRN Series
productTraceability: No
Nennspannung: 250V
Produktdurchmesser: 2.3mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - FRN25JR22 - Widerstand für Durchsteckmontage, 0.22 ohm, FRN Series, 250 mW, ± 5%, Axial bedrahtet, 250 V, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Keramik, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Schmelzbar, Widerstand: 0.22ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Temperaturkoeffizient: 350ppm/C, Produktlänge: 6.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: FRN Series, productTraceability: No, Nennspannung: 250V, Produktdurchmesser: 2.3mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRN25JR22 FRN25JR22 Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235195.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 0.22 Ohm 1/4W 350PPM
на замовлення 23523 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
FRN25JR22 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773218&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.22 OHM 5% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Fusible, Safety
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 mOhms
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 220 mOhms