Продукція > FRV > FRVL030-120F
FRVL030-120F
Виробник:
Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 0,3 А, струм спрацьовування 0,6 A, робоча напруга 120 B, Pb Free Radial pin
на замовлення 64 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRVL030-120F
Інші пропозиції FRVL030-120F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRVL030-120F Виробник : Fuzetec PolySwitch PTC 0,3 А 120 В(AC/DC) -40..+85 Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт