Продукція > FRV > FRVL090-120F
FRVL090-120F
Виробник:
Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 0,90 А, струм спрацьовування 1,80 A, робоча напруга 120 B, Pb Free Radial pin
на замовлення 56 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRVL090-120F
Інші пропозиції FRVL090-120F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRVL090-120F Виробник : Fuzetec FUZETEC_Full_Form_Catalog_2011.pdf PolySwitch PTC 0,90 А 120 В -40..+85, PBF Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт