Продукція > FRV > FRVL185-120F
FRVL185-120F
Виробник:
Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 1,85 А, струм спрацьовування 3,70 A, робоча напруга 120 B, Pb Free Radial pin
на замовлення 371 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRVL185-120F
Інші пропозиції FRVL185-120F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRVL185-120F Виробник : Fuzetec FUZETEC_Full_Form_Catalog_2011.pdf PolySwitch PTC 1,85 А 120 В -40..+85, PBF Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт