Продукція > FRX > FRX010-90F
FRX010-90F
Виробник:
Запобіжник, що самовідновлюється (PolySwitch), струм пропускання 0,1 A, струм спрацьовування 0,2 A, робоча напруга 72/90 B, Pb Free Radial pin
на замовлення 285 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FRX010-90F
Інші пропозиції FRX010-90F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FRX010-90F Виробник : Fuzetec FRX.pdf PolySwitch PTC 100 мА 90 В -40..+85С, PBF альтернатива RXE010(72V) Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт