FS031C103K4Z2A
FS031C103K4Z2A AVX Corporation
flexisafe.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAS15AR72A103KT NW G LOB PN 100V 0.01uF X A 581-KAS15AR72A103KT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS031C103K4Z2A FS031C103K4Z2A Виробник : AVX Corporation flexisafe.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
FS031C103K4Z2A FS031C103K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX KAS.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAS15AR72A103KT NW G LOB PN 100V 0.01uF X A 581-KAS15AR72A103KT
Мінімальне замовлення: 23
FS031C103K4Z2A FS031C103K4Z2A Виробник : AVX flexisafe-776743.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .01uF X7R 0603 10% Tol FLEXISAFE