Продукція > AVX > FS035C102K4Z2A
FS035C102K4Z2A
FS035C102K4Z2A AVX
flexisafe-776743.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF X7R 0603 10% Tol FLEXISAFE
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 1nF, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 50V, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X7R.
Інші пропозиції FS035C102K4Z2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS035C102K4Z2A Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER SMD
товару немає в наявності
FS035C102K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 1nF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V