Продукція > KYOCERA AVX > FS035C103K4Z2A
FS035C103K4Z2A
FS035C103K4Z2A Kyocera AVX
flexisafe.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAS15AR71H103KT NEW GLOBAL PN 50V .01uF A 581-KAS15AR71H103KT
на замовлення 7407 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 10nF, Roll diameter max.: 180mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 50V, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Mounting: SMD, Dielectric: X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS035C103K4Z2A FS035C103K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
товару немає в наявності
FS035C103K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 10nF
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 50V