Продукція > KYOCERA AVX > FS051C222J4Z4A
FS051C222J4Z4A
FS051C222J4Z4A KYOCERA AVX
flexisafe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAS21BR72A222JM NW G LOB PN 100V 2200pF X A 581-KAS21BR72A222JM.
Інші пропозиції FS051C222J4Z4A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS051C222J4Z4A FS051C222J4Z4A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
товару немає в наявності
FS051C222J4Z4A FS051C222J4Z4A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe-3162749.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAS21BR72A222JM NW G LOB PN 100V 2200pF X A 581-KAS21BR72A222JM