Продукція > KYOCERA AVX > FS053C104K4Z2A
FS053C104K4Z2A
FS053C104K4Z2A KYOCERA AVX
flexisafe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS053C104K4Z2A FS053C104K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
FS053C104K4Z2A FS053C104K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe-3162749.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAS21KR71E104KU NW G LOB PN 25V 0.1uF X7R A 581-KAS21KR71E104KU
Мінімальне замовлення: 13
FS053C104K4Z2A FS053C104K4Z2A Виробник : AVX flexisafe-776743.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.1uF X7R 0805 10% Flex AEC-Q200