FS055C103K4Z2A
FS055C103K4Z2A KYOCERA AVX Components
flexisafe.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 72000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS055C103K4Z2A FS055C103K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 227 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
FS055C103K4Z2A FS055C103K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX flexisafe.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAS21BR71H103KT NW G LOB PN 50V 0.01uF X7 A 581-KAS21BR71H103KT
Мінімальне замовлення: 14
FS055C103K4Z2A FS055C103K4Z2A Виробник : KYOCERA AVX Components flexisafe.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 FlexiTerm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF